Legia szuka wzmocnień po odpadnięciu z LKE. W grze pomocnik z Bułgarii

Według informacji przekazanych przez Tomasza Włodarczyka z portalu "Meczyki.pl" Legia Warszawa interesuje się pomocnikiem Łudogorca. Chodzi o 29-letniego Clauda Goncalvesa, jednak transfer możliwy jest dopiero w lecie.

Claude Goncalves
Obserwuj nas w
IMAGO / Pro Shots Na zdjęciu: Claude Goncalves
  • Legia Warszawa wczoraj odpadła z Ligi Konferencji Europy
  • Stołeczna ekipa wciąż celuje jednak w mistrzostwo Polski
  • Pomóc w tym ma transfer do środka pola

Dopiero w lecie…

Legia Warszawa wczoraj wieczorem pożegnała się z Ligą Konferencji Europy. Stołeczna ekipa uległa Molde 0:3 na własnym terenie, co spowodowało wiele krytycznych głosów pod adresem trenera Kosty Runjaicia oraz dyrektora sportowego Jacka Zielińskiego. Ten drugi obwiniany jest za brak wzmocnień po odejściu Bartosza Slisza i Ernesta Muciego. Obaj pożegnali się z klubem za kilka milionów, a w zespole pozostała spora dziura.

Mimo to klub nadal próbuje ją załatać, o czym informuje Tomasz Włodarczyk z portalu “Meczyki.pl”. Przekazał on, że Legia jest zainteresowana środkowym pomocnikiem Łudogorca, niejakim Claude Goncalvesem. 29-letni Portugalczyk ma na swoim koncie mecze w LKE oraz Lidze Europy. 23 razy wystąpił także w Ligue 1, a jego umowa z klubem z Bułgarii wygasa wraz z końcem sezonu. Jednak zdaniem dziennikarza transfer do Warszawy jest możliwy dopiero w lecie.

Czytaj więcej: Kapitan Górnika mówi o strajku w zespole. “Na razie tylko w piątek”

Komentarze