Legia bliska letniego wzmocnienia. Dzisiaj testy medyczne

Marc Gual
PressFocus Na zdjęciu: Marc Gual

Dzisiaj ostatecznie powinna rozstrzygnąć się kwestia hitowej przeprowadzki w PKO Ekstraklasie. Marc Gual zamieni Jagiellonię Białystok na Legię Warszawa. Jak donosi Tomasz Włodarczyk, jeżeli zaplanowane na dzisiaj testy medyczne nie wykażą żadnych nieprawidłowości, Hiszpan podpisze kontrakt ze stołeczną ekipą.

  • Marc Gual jest bliski podpisania kontraktu z Legią i dołączenia do stołecznej ekipy w kolejnym sezonie
  • Hiszpan dzisiaj przejdzie testy medyczne
  • Umowa napastnika ma obowiązywać do czerwca 2026 roku

Legia bliska pozyskania napastnika. Gual przejdzie testy

Legia Warszawa nie zaliczy tego okienka transferowego do udanych. Na Łazienkowska zawitał tylko Tomas Pekhart i nic nie wskazuje na to, by do Czecha miał dołączyć kolejny zawodnik. Za drużyna ze stolicy już myśli o wzmocnieniach kadry na przyszły sezon. Stołeczną ekipę ma zasilić Marc Gual.

Hiszpanowi w lecie wygasa kontrakt z Jagiellonią, co zamierza wykorzystać Legia i pozyskać go jako wolnego zawodnika. Napastnik jest bliski finalizacji porozumienia z Wojskowymi. Kolejnym etapem będą testy medyczne, które zgodnie z informacjami Tomasza Włodarczyka zaplanowano na niedzielę. Agenci piłkarza już pojawili się w stolicy.

Jeżeli badania nie wykażą żadnych dolegliwości, Gual podpisze przedwstępną umowę i w lecie dołączy do Legii. Kontrakt hiszpańskiego snajpera będzie ważny czerwca 2026 roku.

W tym sezonie Marc Gual wystąpił w 18 meczach PKO Ekstraklasy, strzelił osiem goli i zanotował trzy asysty.

Komentarze