Kovacić wzmocni drużynę mistrza Anglii? Negocjacje trwają

Fabrizio Romano informuje, że nic nie zmieniło się w kwestii negocjacji Manchesteru City z Mateo Kovaciciem w sprawie indywidualnej umowy. Pomocnik Chelsea najprawdopodobniej latem zmieni otoczenie.

Mateo Kovacić
IMAGO / Jose Breton Na zdjęciu: Mateo Kovacić
  • Kovacić latem opuści zespół Chelsea
  • Chorwat jest łączony z transferem do Manchesteru City
  • Obie strony są bliskie porozumienia w sprawie indywidualnej umowy

Kovacić na radarze Manchesteru City

Romano przypomina, że Manchester City jest bardzo bliski porozumienia w sprawie indywidualnej umowy z Mateo Kovaciciem. Zdaniem eksperta transferowego w ostatnich dniach nic się nie zmieniło w tej kwestii, co mogły sugerować niektóre media. Jak dodaje Włoch, więcej szczegółów powinniśmy poznać w przyszłym tygodniu.

Chelsea przygotowuje się do kolejnej rewolucji transferowej po bardzo nieudanym sezonie. Mówi się, że z klubem może pożegnać się kilku zawodników, w tym Mateo Kovacić. The Blues są otwarci na na ten ruch. Wpływ ma na to również długość kontraktu Chorwata, który wygasa w czerwcu przyszłego roku.

Z kolei Manchester City przygotowuje się do rozstań z Bernardo Silvą i Ilkayem Gundoganem, którzy są łączeni między innymi z transferami do Paris Saint-Germain czy FC Barcelony. Obywatele już od pewnego czasu szukają ich następców, a jednym z kandydatów jest właśnie Mateo Kovacić.

Zobacz również: Co za otwarcie finału Pucharu Anglii! Najszybszy gol w historii [WIDEO]

Komentarze