Kolejny zwrot akcji. Pomocnik nie przedłuży umowy

Jude Bellingham
PressFocus Na zdjęciu: Jude Bellingham

Daily Star donosi o kolejnym zwrocie akcji w rozmowach na linii Jude Bellingham – Borussia Dortmund. Chociaż jeszcze na początku tygodnia otoczenie BVB było przekonane, że Anglik przedłuży z nimi współpracę, zgodnie z najnowszymi doniesieniami ma odrzucić propozycję nowego kontraktu.

  • Jude Bellingham od dłuższego czasu jest łączony z największymi klubami Europy
  • Jaka przyszłość czeka Anglika? Wydaje się, że już w lecie zmieni pracodawcę
  • 19-latek ma odrzucić propozycję przedłużenia umowy z Borussią Dortmund

Bellingham gotowy na transfer

Gdzie w przyszłym sezonie zagra Jude Bellingham? Wiele wskazuje na to, że Anglik trafi do ojczyzny. 19-latek ma odrzucić propozycję nowe umowy na Signal Iduna Park i już w lecie odejść z Borussii Dortmund. Czołówka Premier League, a także największe kluby z Hiszpanii uważnie obserwują rozwój sytuacji kontraktowej środkowego pomocnika.

BVB chce zatrzymać Bellinghama i ma zaoferować mu tygodniówkę w wysokości 180 000 funtów tygodniowo, co ma przekonać go do przedłużenia współpracy z dortmundczykami, jednak nawet taka propozycja może nie okazać się wystarczająca wobec zainteresowania Liverpoolu czy Manchesteru City.

Ikona Liverpoolu ma namawiać Bellinghama na transfer
Jude Bellingham

Jude Bellingham jest jednym z głównych celów Liverpoolu na najbliższe miesiące. Zawodnik w szeregach The Reds miałby poprawić jeszcze bardziej siłę ofensywną. Tymczasem ostatnio światło dzienne ujrzały wieści, że Steven Gerrard jest gotowy na to, aby osobiście przekonywać zawodnika do zmiany klubu na Liverpool. Jude Bellingham jest jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy na rynku 19-latka

Czytaj dalej…

Dotychczas to Liverpool był zdecydowanym faworytem w wyścigu o podpis jednej z największych gwiazd nowego pokolenia. Jednak teraz to Manchester City miał wysunąć się na prowadzenie w tej rywalizacji. Obywatele mogą zaproponować BVB nawet 170 milionów euro. Według Daily Star szansa na ponowne spotkanie ze swoim byłym kolegą z Borussii, Erlingiem Haalandem, jest jednym z istotnych czynników, które sprawiają, że Jude Bellingham ma patrzeć przychylnym okiem na angaż na Etihad. Jednocześnie Anglik ma preferować współpracę z Pepem Guardiolą.

Komentarze