Kolejka chętnych po pomocnika FC Barcelony

Ricky Puig
fot, PressFocus Na zdjęciu: Ricky Puig

FC Barcelona wciąż rozważa różne scenariusze dotyczące Ricky’ego Puiga. Najnowsze doniesienia na temat zawodnika przekazał kataloński Sport, sugerujący, że 22-latek znajduje się na celowniku ośmiu klubów.

  • Ricky Puig to jeden z tych zawodników, który może wkrótce zmienić barwy klubowe
  • Nowe informacje na temat piłkarza pojawiły się w hiszpańskich mediach
  • Chętni na pozyskanie pomocnika są między innymi sternicy Milanu, czy Juve

Riki Puig na wylocie z Barcelony?

FC Barcelona od momentu, gdy stery nad tą ekipą przejął Xavi Hernandez, stale się poprawia. Aczkolwiek wciąż nie wiadomo, jaka przyszłość czeka Ricky’ego Puiga.

Najnowsze informacje środków masowego przekazu przekonują, że pomocnik znajduje się na celowniku ośmiu klubów. Ricky Puig znajduje się na liście życzeń takich ekip jak: AC Milan, Juventus, SSC Napoli, Inter Mediolan, Real Betis, Granada, czy Getafe.

Młody pomocnik jest wychowankiem Barcy. Jak na razie w trakcie trwającego sezonu Ricky Puig wystąpił łącznie w 12 meczach, w których ani razu nie wpisał się na listę strzelców. Obecna umowa piłkarza obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. Rynkowa wartość zawodnika wynosi mniej więcej dziewięć milionów euro.

Najbliższą okazję na poprawę swojego bilansu Ricky Puig będzie miał już w najbliższy czwartek, gdy Katalończycy w Pucharze Króla zagrają z Athletic Bilbao. Tymczasem kilka dni później już w ramach ligi hiszpańskiej Barca zagra z Deportivo Alaves.

Czytaj więcej: Barcelona odrzuciła ofertę Chelsea. W grze również Bayern

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 stycznia 2022 21:14.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze