FC Nantes
FC Nantes

Kolarov na rok w Juve?

Wszystko wskazuje na to, że Carlos Tevez nie będzie jedynym zawodnikiem, który tego lata trafi do stolicy Piemontu z Manchesteru City. Lada moment ma zostać sfinalizowany kolejny transfer Starej Damy. Tym razem defensywę mistrza Włoch ma zasilić Aleksandar Kolarov.

Czytaj dalej…

Serb ma do Juventusu Turyn trafić na zasadzie wypożyczenia. Co również ważne w kontekście całego transferu, to fakt, że dla reprezentanta Serbii miejsce w kadrze znajdzie się po tym jak z klubu odejdzie Paolo De Ceglie, który jest coraz bliższy przenosin do Sampdorii Genua. Ponadto Reto Zigler najprawdopodobniej trafi do jednego z tureckich klubów. Wśród plotek transferowych wymienia się Besiktas lub Fenerbahce.

Włodarze Biało-czarnych ustalili, że za roczne wypożyczenie Kolarova zapłacą 1,5 miliona euro. W przypadku, gdyby doszło do transferu definitywnego na konto Manchesteru City zostałaby przelana kwota 5,5 mln euro. Niska suma transferowa jest spowodowana tym, że piłkarz w ostatnim czasie leczył się z powodu kontuzji i nie ma pewności, że dojdzie do tej samej dyspozycji jaką prezentował przed nabawieniem się urazu.

W minionym sezonie Premiership Kolarov wystąpił w 20 spotkaniach i strzelił jednego gola.

Komentarze