Kiwior coraz bliżej transferu. Agent Polaka obecny na meczu giganta

Jakub Kiwior może wkrótce zasilić AC Milan. Agent Polaka był widziany na trybunach San Siro podczas meczu z Borussią Dortmund. Czy Arsenal zgodzi się na taki ruch?

Jakub Kiwior
Obserwuj nas w
IMAGO / Grzegorz Wajda / ZUMA Wire Na zdjęciu: Jakub Kiwior
  • Jakub Kiwior jest łączony z kolejnym transferem
  • Polak może zamienić Arsenal na AC Milan
  • Agent piłkarza był widziany na San Siro

Jakub Kiwior chce grać więcej. Wkrótce zamieni Arsenal na AC Milan?

Jakub Kiwior nie jest podstawowym wyborem Mikela Artety w Arsenalu. Reprezentant Polski chciałby grać więcej, aby wejść na wyższy poziom i dlatego pojawiają się kolejne plotki o jego zimowym transferze.

Polak w ostatnim czasie był łączony z przenosinami do AS Romy, ale aktualnie najwięcej mówi się o zasileniu AC Milanu. Rossoneri szukają nowych opcji na środek obrony i są gotowi na definitywny transfer lub wypożyczenie. Do tej pory Arsenal nie godził się na taki ruch, ale być może postawa Kanonierów zmieni się w najbliższych tygodniach tuż przed startem zimowego okna transferowego.

Jak poinformował Nicolo Schira, w sprawie Jakub Kiwiora naprawdę może się coś dziać. Ponoć agent Polaka był widziany na trybunach San Siro przy okazji meczu Milanu z Borussią Dortmund. Nie wiadomo jednak, czy doszło do spotkania z działaczami Rossonerich.

Czy Jakub Kiwior powinien wybrać AC Milan, aby grać więcej?

Tak 76%
Nie 24%
542+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze