Kim jednak zgodził się na transfer? Mnóstwo zawirowań wokół obrońcy Napoli

Il Mattino donosi, że Kim Min-jae zgodził się na letni transfer do Manchesteru United. Czerwone Diabły w lipcu zapłacą Napoli klauzulę wykupu wynoszącą 60 milionów euro.

Kim Min-jae
PressFocus Na zdjęciu: Kim Min-jae
  • Kim od wielu tygodni jest łączony z Man Utd
  • Wokół Koreańczyka pojawia się jednak mnóstwo sprzecznych informacji
  • Czerwone Diabły według Il Mattino latem zapłacą Napoli klauzulę wykupu

Manchester United szuka wzmocnień defensywy

Kim Min-jae wzbudza duże zainteresowanie na rynku transferowym. Koreańczyk był filarem defensywy Napoli w tym sezonie, dlatego zaledwie po roku spędzonym w Kampanii może trafić do znacznie bogatszego klubu.

Defensor od dłuższego czasu jest łączony z Manchesterem United, Jakiś czas temu w mediach pojawiły się doniesienia, że gracz zgodził się na transfer do ekipy z Old Trafford, jednak parę dni później otoczenie Koreańczyka zdementowało te pogłoski.

Jednak Il Mattino znów przekonuje, że Kim zgodził się na transfer do Manchesteru United, a Czerwone Diabły w lipcu zapłacą Napoli klauzulę wykupu wynoszącą 60 milionów euro. Jest to o tyle ciekawa informacja, że dziennikarze tej gazety często są dobrze poinformowani w sprawach drużyny z Neapolu. Mimo to należy się spodziewać, że w niedalekiej przyszłości pojawi się jeszcze mnóstwo spekulacji na temat przyszłości Koreańczyka.

Zobacz również: Verratti trafi do mistrza Anglii? Możliwy zaskakujący transfer

Komentarze