Nie tylko Arsenal i Real Madryt. Kolejny gigant w grze o Havertza

Bayern Monachium może włączyć się do walki o podpis Kaia Havertza. Temat transferu reprezentanta Niemiec pojawił się w klubowych biurach na Allianz Arena i sytuacja może się rozwinąć w kolejnych dniach - dowiedział się Florian Plettenberg.

Kai Havertz
Obserwuj nas w
IMAGO / Laci Perenyi Na zdjęciu: Kai Havertz
  • Kai Havertz otrzymał zielone światło na odejście z Chelsea
  • Sytuację 24-latka zaczął śledzić m.in. Bayern Monachium
  • Bawarczykom wykruszyły się inne opcje na wzmocnienie ataku

Havertz wróci do Niemiec? Bayern wykazuje zainteresowanie

Przyszłość Kaia Havertza stoi pod dużym znakiem zapytania – Chelsea dała zielone światło na odejście wszechstronnego zawodnika, ale też ma swoje wymagania finansowe. The Blues oczekują aż 75 milionów funtów, choć kwota może zostać zmniejszona podczas negocjacji.

Real Madryt nie ma zamiaru tyle płacić za 24-latka, który ma za sobą przeciętny sezon, dlatego wycofał się z wyścigu o jego podpis. W grze jest jednak Arsenal, a według Floriana Plettenberga, Bayern Monachium również interesuje się 35-krotnym reprezentantem Niemiec.

Bawarczycy chcą wzmocnić pozycję napastnika – Randal Kolo Muani oraz Victor Osimhen są za drodzy, temat Dusana Vlahovicia nie był omawiany, a Tottenham Hotspur nie ma zamiaru wypuścić Harry’ego Kane’a. Kai Havertz na Allianz Arena zatem wydaje się ciekawą opcją.

Komentarze