Joao Felix latem zakotwiczy na Old Trafford?

Bramka
Bramka fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

The Sun na swoich łamach rozpisał się, że skauci Manchesteru United od dłuższego czasu uważnie przyglądali się poczynaniom Joao Felixa z Benfiki Lizbona. Młodzieżowy reprezentant Portugalii swego czasu był łączony z transferami do FC Barcelony, czy Realu Madryt. Wygląda jednak na to, że to właśnie klub z Old Trafford wyrósł na faworyta w wyścigu po 19-latka.

Czytaj dalej…

Jao Felix to zawodnik postrzegany za niezwykły talent, który w trakcie trwającej kampanii wystąpił w 13 meczach ligowych w teamie z Lizbony, legitymując się siedmioma trafieniami i czterema asystami.

Nie bez powodu przy parafowaniu kontraktu z zawodnikiem wpisania została klauzula odstępnego, wynosząca 120 milionów euro. Portugalskie media podawały jednak, że decydenci Benfiki już myślą o powiększeniu jej, oczekując za piłkarza 200 mln euro. Dodajmy, że Joao Felix ma kontrakt z przedstawicielem ligi portugalskiej do końca czerwca 2023 roku.

Jeśli wierzyć informacjom angielskich mediów to Manchester United ma spróbować pozyskać piłkarza latem, oferując 100 mln funtów Benfice. Angielski klub słynie z pozyskiwania portugalskich zawodników, co potwierdzają między innymi transfery z udziałem Cristiano Ronaldo, Naniego, czy ostatnio Diogo Dalota.


Komentarze