Edinson Cavani
Edinson Cavani fot. Foto Olimpik

Inter zarzuci sieci na Cavaniego?

Wygląda na to, że Inter Mediolan w związku z tym, że nie potrafił dojść do porozumienia ws. pozyskania Romelu Lukaku, będzie szukał innych rozwiązań. Najnowsze doniesienia włoskich mediow sugerują, że na celowniku Nerazzurrich znalazł się Edinson Cavani.

Czytaj dalej…

Klub z Old Trafford oczekuje za swojego piłkarza 80 milionów euro, na co nie chce przystać Inter. Tym samym, mając to na uwdze Tuttosport i Corriere dello Sport wskazują, że alternatywą dla działaczy mediolańskiego klubu może być Urugwajczyk Cavani.

Były napastnik SSC Napoli jest z pewnością tańszą opcją dla przedstawicieli 18-krotnych mistrzów Włoch. Trzeba jednak pamiętać, że zawodnik ma już 32 lata. Dodajmy, że Cavani ma jeszcze przez rok ważną umowę z Paris Saint-Germain.

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, to Inter jest gotowy zaproponować reprezentantowi Urugwaju wynagrodzenie na poziomie dziewięciu milionów euro, co wiązałoby się z tym, że piłkarz musiałby się pogodzić z obniżeniem swoich zarobków. Aktualnie umowa zawodnika zapewnia mu apanaże na poziomie 12 milionów euro rocznie.

Cavani z PSG wygrał pięć razy mistrzostwo Francji, rozgtywając łacznie 279 spotkań w stołecznej ekipie, w ktorych strzelił 193 gole.


Komentarze