Inter monitoruje sytuację Zielińskiego. Dyrektor Nerazzurrich potwierdza

Dyrektor Interu Mediolan, Beppe Marotta przyznał, że Nerazzurri monitorują sytuację Piotra Zielińskiego w Napoli, ale jak dotąd nie rozpoczęli jeszcze żadnych rozmów w sprawie ewentualnego transferu.

Piotr Zieliński
Obserwuj nas w
IMAGO / Bagu Blanco Na zdjęciu: Piotr Zieliński
  • Kontrakt Zielińskiego wygasa po sezonie
  • Pomocnik jest łączony z transferem między innymi do Interu
  • Marotta potwierdził, że Nerazzurri monitorują jego sytuację

Marotta zabrał głos ws. transferu Zielińskiego

Wciąż niepewna jest przyszłość Piotra Zielińskiego. Pomocnikowi Napoli latem wygasa kontrakt i choć mówi się, że obie strony rozmawiają w temacie przedłużenia umowy to wydaje się, że porozumienie jest jeszcze daleko.

Tymczasem reprezentant Polski jest łączony między innymi z transferem do Interu Mediolan. W weekend włoskie media poinformowały nawet, że Nerazzurri mają przygotowaną gotową umowę dla Zielińskiego. Przy okazji niedzielnego meczu Napoli z Interem głos w tej sprawie zabrał dyrektor Nerazzurrich Beppe Marotta.

– W czerwcu kończy mu się kontrakt, wiemy o tym… ale Napoli pracuje nad jego nową umową. Oczywiście monitorujemy zawodników, ale na tym etapie nie czas na rozpoczynanie rozmów – odparł.

Zieliński przez włoskie media jest łączony z transferem do Interu Mediolan, Juventusu, Lazio czy Liverpoolu. Dziennikarze nie wykluczają jednak możliwości, że gracz w końcu porozumie się z Napoli w temacie nowej umowy.

Zobacz również: Milan zmienia nastawienie ws. sprzedaży pomocnika

Komentarze