Beckham rozmawiał z Ronaldo ws. transferu?

Cristiano Ronaldo
PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Jak podaje portugalski dziennikarz Pedro Almeida, David Beckham rozmawiał z Cristiano Ronaldo w sprawie styczniowego transferu do Interu Miami. Przypomnijmy, że Anglik jest jednym z właścicieli amerykańskiego klubu.

  • Cristiano zimą może zmienić otoczenie
  • Portugalczyk już latem chciał odejść z Manchesteru
  • Gwiazdor podobno rozmawiał z Beckhamem

Cristiano Ronaldo przeprowadzi się za ocean?

Portugalski dziennikarz Pedro Almeida na swoim Twitterze zamieścił bardzo ciekawy wpis, w którym napisał, że David Beckham odbył rozmowę z Cristiano Ronaldo na temat transferu do Interu Miami. Do ewentualnych przenosin miałoby dojść podczas najbliższego zimowego okienka transferowego. Nie wiadomo, czy sam piłkarz jest otwarty na taką przeprowadzką. Zainteresowanie osobą CR7 wśród europejskich gigantów stale maleje ze względu na wiek i słabszą formę.

Manchester United w styczniu raczej nie będzie robił problemów, by Portugalczyk opuścił klub, ponieważ CR7 w zespole prowadzonym przez Erika ten Haga pełni drugoplanową rolę, często zasiadając na ławce rezerwowych. Inaczej było w trakcie letniego okienka, gdy 37-latek naciskał na odejście, żeby grać w Lidze Mistrzów, a “Czerwone Diabły” chciały go zatrzymać, choć warto też dodać, iż ostatecznie na Old Trafford nie spłynęło wiele ofert.

David Beckham, który jest jednym z właścicieli Interu Miami, zapewne szuka nowego napastnika oraz nowej twarzy projektu po tym, jak zakończenie kariery ogłosił Gonzalo Higuain.

Cristiano Ronaldo w 9 spotkaniach obecnej kampanii strzelił tylko jednego gola i zaliczył tyle samo asyst. Inter Miami zajmuje 5. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej MLS.

Komentarze