Hudson-Odoi jeszcze bardziej przekonany do zmiany klubu

Kibice Chelsea
Obserwuj nas w
fot. Rafał Rusek Na zdjęciu: Kibice Chelsea

W związku z transferem Gonzalo Higuaaina do Chelsea FC jeszcze bardziej zdeterminowany do opuszczenia londyńskiego klubu wydaje się Callum Hudson-Odoi, czytamy na łamach The Sun. 18-latkiem poważnie zainteresowany jest Bayern Monachium, który złożył już kilka ofert ws. piłkarza.

Czytaj dalej…

Angielski tabloid donosi, że przyszłość Hudsona-Odoiego powinna stać jasna w ciągu najbliższych pięciu dni. Najbardziej realny scenariusz zakłada, że zawodnik zasili szeregi mistrzów Niemiec, chociaż ostatnio pojawiły się głosy, że także Liverpool FC chce pozyskać młodzieżowego reprezentanta Anglii.

Odnotujmy, że przedstawiciel Bundesligi widzi w Hudsonie-Odoim następce dla Arjena Robbena, który żegna się z Bayernem. Dla samego piłkarza kusząca jest natomiast perspektywa regularnej gry w gronie najlepszych ekip z Europy w Lidze Mistrzów.

Kłopot jednak w tym, że sternicy The Blues nie zamierzają rozstawać się z młodym piłkarzem, chcąc parafować z nim nowy kontrakt. Chelsea jest przekonana, że zawodnik powinien się rozwijać w londyńskim klubie, aby docelowo stać się kluczową postacią teamu z zachodniego Londynu. Inaczej sprawę postrzega natomiast sam zawodnik.

Hudson-Odoi w tym sezonie wystąpił łącznie w trzech meczach Premier League i czterech spotkaniach Ligi Europy, w których zdobył jedną bramkę i zaliczył jedną asystę.

Komentarze