Napastnik wypychany z Chelsea. Klub wskazał mu kierunek

Sytuacja Pierre-Emericka Aubameyanga jest wyjątkowo skomplikowana. Władze Chelsea chciałyby jak najszybciej pozbyć się Gabończyka, jednak do klubu nie wpłynęło za niego zbyt wiele ofert. Fabrizio Romano przekazał, że działacze The Blues wypychają napastnika do Arabii Saudyjskiej.

Pierre-Emerick Aubameyang
Obserwuj nas w
Imago/Gareth Evans Na zdjęciu: Pierre-Emerick Aubameyang
  • Pierre-Emerick Aubameyang znajduje się na wylocie z Chelsea
  • Klub chciałby pozbyć się jak najszybciej napastnika, który okazał się nietrafioną inwestycją
  • The Blues starają się przekonać Gabończyka do przenosin do Arabii Saudyjskiej

Aubameyang wypychany do Arabii Saudyjskiej

Pierre-Emerick Aubameyang nie znajduje się w planach Mauricio Pochettino. Napastnik od dłuższego czasu znajduje się na wylocie z Chelsea, a jego cichym marzeniem był powrót do FC Barcelony. Ten wydaje się obecnie mało realny. Duma Katalonii zagwarantowała sobie już transfer Vitora Roque, co zamyka praktycznie furtkę do powrotu dla Aubameyanga. 

Fabrizio Romano przekazał, że jedną z niewielu opcji dla Gabończyka są przenosiny do Arabii Saudyjskiej. Jeszcze jakiś czas temu napastnikiem interesowało się mocno Al-Ettifaq. Snajpera w swojej drużynie chciałby mieć Stevena Gerrarda. 

Według dziennikarza władze Chelsea próbują przekonać Pierre-Emericka Aubameyanga do przenosin do Arabii Saudyjskiej. 34-latek ma kontrakt ważny do końca czerwca 2024 roku, jednak nie wydaje się, żeby miał go wypełnić. 

Przeczytaj także: Tottenham celuje w młodą gwiazdę Chelsea

Komentarze