Doświadczony napastnik wróci do Barcelony?

Jednym z podstawowych celów Barcelony na najbliższe okienku jest sprowadzenie napastnika. To nie może dziwić ze względu na słabą formę Roberta Lewandowskiego i brak wartościowego zmiennika. Teraz jednym z kandydatów ma być Pierre-Emerick Aubameyang.

Pierre-Emerick Aubameyang
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Pierre-Emerick Aubameyang
  • Jednym z najważniejszych celów Barcelony jest sprowadzenie nowego napastnika
  • Ten miałby być zmiennikiem dla Robert Lewandowskiego
  • Do klubu może wrócić Pierre-Emerick Aubameyang

Były napastnik wróci i pomoże?

Słaba w ostatnim czasie forma Roberta Lewandowskiego i brak wartościowego zmiennika powodują, że Barcelona coraz mocnej rozgląda się za wzmocnieniem tej pozycji. Klub chciałby pozyskać piłkarza, który odciąży napastnika reprezentacji Polski. Jednocześnie będzie też mógł wzmocnić rywalizację na tej pozycji. Mówiło się już o zainteresowaniu Roberto Firmino, a teraz możliwy ma być powrót Pierre-Emericka Aubameyanga.

Według informacji Fabrizio Romano, Gabończyk chciałby wrócić do klubu z La Liga, po nieudanej przygodzie z Chelsea. Wiele bowiem wskazuje, że nie ma on przyszłości w klubie z Londynu w nowym sezonie. Jeśli chodzi o transfer, to wszystko będzie jednak zależało od warunków finansowego fair play, które Barcelona musi spełnić.

Dziennikarz przekazał także, że prawdopodobnie “Duma Katalonii” nie zdoła pozyskać Vitora Roque. Brazylijczyk, choć jest co prawda najwyżej na liście życzeń klubu, to ze względu na wysoką cenę nie uda się go sprowadzić.

Czytaj więcej: Barcelona potrzebuje nowego napastnika? “Poleganie tylko na Lewandowskim byłoby dużym błędem”

Komentarze