Man United myśli o przyszłości. Wskazał cel na lato 2024 roku

Manchester United zidentyfikował 18-letniego napastnika Brighton & Hove Albion, Evana Fergusona, jako cel na letnie okienko transferowe w 2024 roku - podaje telewizja Sky Sports.

Evan Ferguson
IMAGO / Shaun Brooks Na zdjęciu: Evan Ferguson
  • Evan Ferguson to jeden z najciekawiej zapowiadających się napastników młodego pokolenia
  • To nie przechodzi bez uwagi Manchesteru United, który w przyszłości ma ruszyć po 18-latka
  • Irlandzki atakujący ostatnio przedłużył umowę z Brighton & Hove Albion do czerwca 2028 roku

Evan Ferguson w przyszłości zasili szeregi Manchesteru United?

Już od jakiegoś czasu mówi się, że Erik Ten Hag jest pod wrażeniem gry Evana Fergusona i z zadowoleniem przyjąłby przenosiny młodego napastnika Brighton & Hove Albion do Manchesteru United. Taki transfer nie ma jednak szans na realizację już latem tego roku.

Jak przekazuje stacja telewizyjna “Sky Sports”, Czerwone Diabły planują ruszyć po zdolnego snajpera podczas letniego okienka transferowego w 2024 roku. Irlandczyk niedawno przedłużył kontrakt z Mewami do 30 czerwca 2028 roku i w najbliższym czasie nie zmieni otoczenia.

Wychowanek Bohemians na przestrzeni aktualnej kampanii rozegrał 27 meczów, strzelił 10 bramek i zanotował 4 asysty. Wycenia sią go na 10 milionów euro.

Bardzo utalentowany osiemnastolatek ma już za sobą także debiut w reprezentacji Irlandii, a w niedawnym spotkaniu przeciwko Łotwie zdobył gola (3:2).

Komentarze