Potwierdziły się medialnie doniesienia. Edinson Cavani odszedł z klubu

Edinson Cavani oficjalnie opuści szeregi Valencii i stał się wolnym agentem. Kolejnym przystankiem w karierze doświadczonego urugwajskiego napastnika ma być Boca Juniors.

Edinson Cavani
Obserwuj nas w
IMAGO / NurPhoto Na zdjęciu: Edinson Cavani
  • Edinson Cavani oficjalnie opuścił szeregi Valencii
  • Urugwajczyk od tej pory jest wolnym agentem
  • Następnym przystankiem w jego karierze ma być Boca Juniors

Oficjalnie: Edinson Cavani odszedł z Valencii

Potwierdziły się medialnie doniesienia – Edinson Cavani już nie jest zawodnikiem Valencii. Kontrakt urugwajskiego napastnika z klubem z Estadio Mestalla dobiegł końca. Od teraz doświadczony piłkarz jest zawodnikiem poszukującym klubu, czyli tzw. wolnym agentem.

Edinson Cavani w minionej kampanii rozegrał łącznie 28 spotkań w koszulce Valencii. W tym czasie udało mu się siedmiokrotnie wpisać na listę strzelców, a także zanotować dwie asysty. Kibice z Estadio Mestalla powinni dobrze wspominać 36-latka, bowiem zawsze dawał z siebie 100% na boisku.

Urugwajczyk wkrótce może obrać dość zaskakujący kierunek, bowiem znalazł się w kręgu zainteresowań Boca Juniors. Argentyński klub już rozpoczął prace nad jego transferem i przeprowadził odpowiednie rozmowy z otoczeniem piłkarza. Oczekuje się, że na dniach zasili szeregi tego zespołu.

Komentarze