Duma Katalonii szuka pieniędzy. Trzech graczy wystawionych na sprzedaż

Ferran Torres, Ansu Fati i Franck Kessie nie mają swojej przyszłości na Camp Nou. Jeśli latem pojawią się za nich atrakcyjne oferty, FC Barcelona sprzeda całą trójkę bez zawahania - informuje "AS".

Ferran Torres
fot. PressFocus Na zdjęciu: Ferran Torres
  • Franck Kessie, Ansu Fati i Ferran Torres nie wykorzystali swoich szans na Camp Nou
  • Pomimo zapewnienia sobie przez FC Barcelonę mistrzostwa Hiszpanii, cała trójka wciąż rzadko pojawia się na murawie
  • Latem Duma Katalonii będzie dążyć do sprzedaży niechcianych zawodników

Blaugrana straciła cierpliwość, będą rozstania

Trudna sytuacja finansowa FC Barcelony nie pozwala na pozyskiwanie i rejestrowanie nowych zawodników, bez wcześniejszej sprzedaży swoich graczy. Aby odpowiednio wzmocnić latem kilka pozycji, konieczne jest znalezienie sporych funduszy.

Władze klubu stworzyły listę nazwisk, których wyprowadzka z Camp Nou nie będzie wielkim problemem i stratą. Po sezonie sprzedani powinni więc zostać Ferran Torres, Ansu Fati oraz Franck Kessie.

Cała trójka nie spełniła pokładanych w nich nadziei i głównie zawodzi. Xavi Hernandez stracił już do nich cierpliwość, dlatego pomimo zapewnienia sobie mistrzostwa Hiszpanii nie daje im wielu okazji do gry.

Torres ściągany był do Katalonii za duże pieniądze. FC Barcelona ma świadomość, że nie odzyska całej kwoty, natomiast chce jak najbardziej zniwelować straty. Fati generuje spore zainteresowanie na Wyspach Brytyjskich, dlatego znalezienie mu nowego klubu nie powinno być wielkim problemem.

Zobacz również: Gigantyczne plany Man Utd. Gwiazdy angielskiej piłki trafią na Old Trafford?

Komentarze