Problemy Hiszpana w klubie. “Będziemy gotowi odejść na zasadzie wolnego transferu”

Brytyjski dziennik "The Sun" cytuje słowa agenta Davida Rayi. Jaume Munell jest niezadowolony w wyceny hiszpańskiego bramkarza przez Brentford. Klub oczekuje za swojego piłkarza aż 40 milionów euro, co może odstraszać potencjalnych kupców.

David Raya
PressFocus Na zdjęciu: David Raya
  • David Raya może mieć problem z opuszczeniem Brentford
  • Klub wycenił Hiszpana na aż 40 milionów euro
  • Agent oraz sam piłkarza są niezadowoleni z tego faktu

David Raya zostanie na kolejny sezon w Brentford?

David Raya jest jednym z bramkarzy typowanych na następcę Davida De Gei w Manchesterze United. Hiszpańskim golkiperem interesują się również Chelsea oraz Tottenham Hotspur. Jednak 27-latek może w przyszłym sezonie nadal bronić barw Brentford, ponieważ klub wycenił go na aż 40 milionów euro, co może odstraszyć potencjalnych chętnych.

Swoją złość wyraził ostatnio Jaume Munell, agent Davida Rayi. Przedstawiciel bramkarza obawia się, że Hiszpan wciąż będzie musiał bronić barw Brentford i dopiero odejdzie z klubu w przyszłym roku, kiedy jego kontrakt dobiegnie końca. Słowa Munella cytuje brytyjskie dziennik “The Sun”.

Jeśli Brentford nie obniży kwoty odstępnego za Davida Rayę tego lata, to będziemy gotowi opuścić klub na zasadzie wolnego transferu za rok – stwierdził agent bramkarza

Sprawdź także: Zaawansowane rozmowy Manchesteru United z utalentowanym napastnikiem

Komentarze