Nietypowy kandydat do wzmocnienia Manchesteru United

Daniel Bachmann
Pressfocus Na zdjęciu: Daniel Bachmann

Priorytetem Manchesteru United w letnim okienku transferowym pozostaje sprowadzeni Frenkiego de Jonga. Poza Holendrem Czerwone Diabły rozważają także transfery Lisandro Martineza, czy Antonego. Dlatego też niemałe zdziwienie wywołały doniesienia Fabrizio Romano, który przekazał, że klub rozważa sprowadzenie bramkarza Watfordu – Daniela Bachmanna.

  • Erik ten Hag chce latem wielu wzmocnień składu na różnych pozycjach
  • Priorytetem dla Holendra jest sprowadzenie Frenkiego De Jonga z Barcy
  • Fabrizio Romano przekazał, że w planach Manchesteru United znajduje się także bramkarz Watfordu – Daniel Bachmann

Ten Hag chce zadbać także o alternatywy

Manchesteru United po niezwykle rozczarowującym sezonie planuje przeznaczyć spore środki finansowe na wzmocnienia składu. Zarząd zdaje sobie sprawę, że kadra jest zbyt słaba, a obejmujący stery zespołu Erik Ten Hag ma już całą listę życzeń. Na jej czele znajduje się Frenkie De Jong, którego transfer Czerwone Diabły negocjują od kilku tygodni z FC Barceloną

Poza Holendrem w planach nowego szkoleniowca znajdują się również dwaj jego byli podopieczni z czasów pracy w Ajaksie Amsterdam – Lisandro Martinez i Antony. Obaj zawodnicy chcieliby przenieść się na Old Trafford, jednak mistrzowie Holandii stawiają twarde warunki i oczekują za nich kolejno 35 i 50 milionów. 

Fabrizio Romano przekazał w środę, że na celowniku Manchesteru United znalazł się kolejny piłkarz. Tym razem, nie chodzi o żadne medialne nazwisko, gdyż zdaniem dziennikarza, Erik ten Hag chciałby u siebie w zespole rezerwowego bramkarza Watfordu – Daniela Bachmanna. Austriak w klubie z Manchesteru również miałby pełnić rolę rezerwowego. Szerszenie nie chcą wypożyczać swojego zawodnika – interesuje ich jedynie transfer definitywny. 

W ostatnim sezonie Bachmann rozegrał 13 meczów. W ich trakcie wpuścił aż 32 bramki i nie udało mu się ani razu zachować czystego konta.

Zobacz też: Man Utd złożył ulepszoną ofertę za pomocnika Barcelony

Komentarze