Dani Ceballos
Dani Ceballos fot. Grzegorz Wajda

Dani Ceballos bierze pod uwagę wypożyczenie

Dani Ceballos zasugerował w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów, że jest otwarty na wypożyczenie z Realu Madryt. Dodajmy, że od dłuższego już czasu AC Milan wyraża zainteresowanie młodzieżowym reprezentantem Hiszpanii.

Czytaj dalej…

– Kiedy masz perspektywę rywalizacji o miejsce w składzie z takimi piłkarzami jak Toni Kroos lub Luka Modric, bardzo trudno 23-latkowi być ważnym ogniwem – przekonywał Dani Ceballos w rozmowie z Mundo Deportivo.

– Jestem pewny, czego chcę. Wiem, jakie mam plany na następny sezon. Nie chcę już siedzieć na ławce – zaznaczył Hiszpan.

– Wierzę, że nadszedł mój czas. Następny sezon będzie moim najlepszym. Moim zamiarem jest grać w 40 spotkaniach i liczę na to, że stanę się ważnym zawodnikiem w drużynie, w której będę występował – kontynuował piłkarz.

– Zdaje sobie sprawę z tego, że w Realu jest 23 najlepszych zawodników na każdej pozycji. W trakcie ostatnich dwóch sezonach rozegrałem 55 lub 56 meczów. Celem jest jednak to, abym czuł się ważny dla drużyny – powiedział Dani Ceballos.

– Nie rozważam definitywnego rozstania z madryckim Realem. Mam jeszcze cztery lata ważny kontrakt. Chciałbym odnieść sukces z tą ekipą – zaznaczył.

– Nie chcę też oceniać szans klubów, które mogą mnie pozyskać. Piłka nożna jest piękna, bo wszystko się może zdarzyć – skwitował Hiszpan.Komentarze