Manchester United wytypował kandydata do wzmocnienia ataku

Sasa Kalajdzic
Pressfocus Na zdjęciu: Sasa Kalajdzic

Zgodnie z informacjami angielskich mediów, a dokładniej dziennikarzy Daily Mail, Manchester United wytypował kandydata do wzmocnienia formacji ofensywnej. Czerwone Diabły obrały za cel transfer Sasa Kalajdzicia z VFB Stuttgart.

  • Erik ten Hag latem chce koniecznie wzmocnić formację ataku
  • Na celowniku Manchesteru United znalazł się Sasa Kalajadzic z FVB Stuttgart
  • Za transferem Austriaka przemawiają znakomite warunki fizyczne, wiek i przede wszystkim niska cena

Czerwone Diabły uważnie monitorują sytuację Kalajadzicia

Jednym z mankamentów gry Manchesteru United w zeszłym sezonie była mała liczba strzelanych goli. W głównej mierze odpowiedzialnym za zdobycze bramkowe był 37-letni Cristiano Ronaldo. Portugalczyk często był osamotniony w ataku, a jego mowa ciała wyrażała frustrację taką koleją rzeczy. Z tego względu Erik ten Hag latem chciałby lepiej obsadzić właśnie tę pozycję. 

Według dziennikarzy Daily Mail, Czerwone Diabły latem chciałyby postarać się o transfer napastnika VFB Stuttgart – Sasy Kalajdzicia. Rosły Austriak imponował w ubiegłym sezonie formą, a jego cena nie byłaby zbyt wysoka. Mówi się o zaledwie 17 milionach funtów.

W ubiegłym sezonie Kalajdzic stracił sporo meczów z powodu kontuzji pleców. Z tego względu rozegrał jedynie 15 meczów, ale udało mu się sześciokrotnie wpisać na listę strzelców. Kontrakt Austriaka wygasa za rok, dlatego Stuttgart rozważa sprzedanie go w trakcie tego lata.

Czytaj też: Ronaldo skomentował występ z Rayo. “Cieszę się, że wróciłem”

Komentarze