Conte: Kane ma przed sobą wspaniałą przyszłość

Tylko czy ta przyszłość faktycznie wiąże się z grą dla Tottenhamu? Teraz w sprawie angielskiego napastnika wypowiedział się Antonio Conte, trener Spurs. Co powiedział włoski szkoleniowiec?

Antonio Conte & Harry Kane
PressFocus Na zdjęciu: Antonio Conte & Harry Kane
  • Harry Kane jest łączony m.in. z Manchesterem United
  • Tottenham nie chce sprzedawać napastnika
  • Antonio Conte wypowiedział się w sprawie swojego podopiecznego

Conte nie chce angażować się w sytuację kontraktową Kane’a

Szkoleniowiec Tottenhamu, Antonio Conte, w ciekawy sposób poparł swojego podopiecznego. Włoch niejako “namawia” Harry’ego Kane’a, aby ten “cieszył się wspaniałą przyszłością po 30 roku życia”. Trener Spurs nie zamierza wymuszać rozwiązania sytuacji kontraktowej napastnika.

Harry Kane notuje znakomity sezon. Anglik strzelił już 22 gole we wszystkich rozgrywkach. Niestety, Tottenham opadł już z Pucharu Ligi Angielskiej, Pucharu Anglii i Ligi Mistrzów, natomiast w Premier League nie ma najmniejszych szans na tytuł, co oznacza, że po raz kolejny zakończy rok bez trofeum.

To sprawia, że coraz więcej mówi się o potencjalnym odejściu kapitana reprezentacji Anglii, którego obecny kontrakt wygasa w 2024 roku. Antonio Conte, który najprawdopodobniej opuści Londyn w lecie, nie ma on ochoty angażować się w żadne dyskusje między prezesem Danielem Levy a obozem napastnika.

– To zależy od zawodnika i klubu, nie ode mnie. Mogę wam powiedzieć, że Harry Kane jest naprawdę ważnym graczem dla tej drużyny, jej największą gwiazdą. Wszyscy wiedzą, jakie ma znaczenie dla tego zespołu.

Komentarze