Cibicki kolejnym transferem Wisły?

FC Nantes
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: FC Nantes

Jak poinformował na łamach Twittera dziennikarz Przeglądu Sportowego Marcin Dobosz niewykluczone, że wkrótce dojdzie do kolejnego transferu w krakowskiej Wiśle. Możliwe, że szeregi przedstawicieli 13-krotnych mistrzów Polski zasili Paweł Cibicki, który obecnie broni barw Malmö FF.

Czytaj dalej…

22-letni zawodnik mieszka w Szwecji od urodzenia, ale dysponuje również paszportem polskim. Cibicki ma na swoim koncie dwa występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

Ostatnio wychowanek Nydala IF ma jednak problemy, w klubie, w którym barwy reprezentował swego czasu sam Zlatan Ibrahimović.

Fakt ten chcieliby wykorzystać sternicy Białej Gwiazdy, podał na łamach portalu społecznościowego Marcin Dobosz. Dziennikarz najpopularniejszego dziennika sportowego w Polsce informuje jednak również, że oprócz Wisły są jeszcze inne polskie klubu, które chciałby mieć Cibickiego w swoich szeregach.

Odnotujmy, że w trwającym sezonie 22-latek zaliczył tylko jeden mecz, który miał miejsce w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów, w którym Malmö FF mierzyło się z Zalgirisem Wilno. Polak przebywał wówczas na placu gry przez 45 minut. Łącznie w barwach szwedzkiej drużyny Cibicki rozegrał 59 spotkań, w których strzelił siedem goli i zanotował pięć asyst.Komentarze