Chelsea szykuje letnią wyprzedaż. Niepewna przyszłość wychowanków

Po wydatkach na przestrzeni ostatniego roku, Chelsea musi latem dokonać sporej wyprzedaży. Angielskie media mówią o konieczności wytransferowania nawet ośmiu piłkarzy, w tym kilku wychowanków, jak np. Mason Mount.

Mason Mount
PressFocus Na zdjęciu: Mason Mount
  • Chelsea podczas dwóch ostatnich okienek transferowych wydała niemal 700 milionów euro
  • To oznacza, że najbliższego lata The Blues szykują wyprzedaż
  • Odejść może nawet ośmiu graczy, w tym Mason Mount, Ruben Loftus-Cheek czy N’Golo Kante

Ośmiu graczy na wylocie z Chelsea

To nie będzie przyjemne lato w Chelsea. Podczas ostatnich dwóch okienek, Todd Boehly wydał niemal 700 milionów euro na wzmocnienia. Dodając do tego małe szanse na grę w przyszłych pucharach w przyszłym sezonie, okazuje się, że latem klub musi dokonać prawdziwej wyprzedaży. Daily Mail donosi, że z Londynem może pożegnać się aż ośmiu graczy.

W gronie tym nie braknie dużych nazwisk. Chelsea od dłuższego czasu nie jest w stanie porozumieć się z Masonem Mountem w sprawie nowej umowy. Pomimo powrotu Franka Lamparda, Anglik ma duże szanse, by niebawem opuścić macierzysty klub. Podobna sytuacja może czekać innych wychowanków: Conora Gallaghera i Rubena Loftus-Cheeka. Do tego The Blues liczą na odejścia Pierre’a-Emericka Aubameyanga oraz Hakima Ziyecha. Przyszłość N’Golo Kante, Christiana Pulisicia czy Mateo Kovacicia pozostaje niepewna, ale na ten moment rysuje się raczej w barwach innych, niż niebieski.

Zobacz też: Dwa poważne osłabienia Realu przed meczem ligowym.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze