Chelsea cały czas przygląda się mistrzowi świata

Enzo Fernandez
PressFocus Na zdjęciu: Enzo Fernandez

Enzo Fernandez nie schodzi z celownika Chelsea. “The Blues”, którzy są królem styczniowego polowania, zastanawiają się nad złożeniem kolejnej oferty za środkowego pomocnika jeszcze przed zamknięciem zimowego okienka.

  • Wraca temat przeprowadzki Enzo Fernandeza do Chelsea
  • “The Blues” planują powrót do rozmów z Benfiką Lizbona
  • Sam piłkarz jeszcze niedawno naciskał na transfer do Londynu

Enzo Fernandez jednak przejdzie do Chelsea?

Nie można wykluczyć, że Chelsea złoży kolejną propozycję za Enzo Fernandeza jeszcze przed zamknięciem styczniowego okna transferowego – podaje Matt Law z “Daily Telegraph”. Podobna sytuacja ma być w przypadku Moisesa Caicedo, w sprawie którego Brighton & Hove Albion stawia londyńskiemu klubowi twarde warunki.

Przypomnijmy, że Chelsea stara się o podpisanie kontraktu z Enzo Fernandezem od początku zimowego okienka transferowego. Włodarze angielskiego zespołu nie chcieli jednak zapłacić klauzuli odstępnego, czego wymagała i zapewne dalej oczekuje Benfica Lizbona. Środkowy pomocnik może zmienić otoczenie za 120 mln euro.

Poprzednie oferty drużyny ze Stamford Bridge miały opiewać na maksymalnie 85 mln euro, a dodatkowo “The Blues” byli gotowi oddać lub wypożyczyć do portugalskiej ekipy kilku swoich zawodników. Enzo Fernandez był otwarty na przeprowadzkę do Anglii, jednak 22-latek będzie musiał dostosować się do decyzji swojego aktualnego pracodawcy.

Enzo Fernandez w 28 meczach trwających rozgrywek zdobył 4 bramki i zaliczył 7 asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia mistrza świata na 55 milionów euro.

  • Czytaj więcej:
Azpilicueta ocenił debiut Mudryka. “Widziałem zawodnika pełnego determinacji”
Mykhalo Mudryk

Mykhalo Mudryk zadebiutował w barwach Chelsea w starciu ligowym z Liverpoolem. The Blues zremisowali bezbramkowo, ale Ukrainiec zdążył pokazać się z dobrej strony. Występ nowego kolegi w zespole ocenił w rozmowie z mediami Cesar Azpilicueta. Mykhalo Mudryk zadebiutował w barwach Chelsea w meczu z Liverpoolem Ukrainiec pokazał się z dobrej strony i przeprowadził kilka groźnych

Czytaj dalej…

Komentarze