Chelsea nie chce Neymara. Brazylijczyk dopnie swego?

Przyszłość Neymara stoi pod znakiem zapytania. Paris Saint-Germain pragnie sprzedać gwiazdora, zaś ten nie planuje ruszać się z Paryża. Chelsea, która była wymieniana jako jeden z kandydatów do pozyskania Brazylijczyka, nie jest nim zainteresowana.

Neymar
fot. PressFocus Na zdjęciu: Neymar
  • Paris Saint-Germain chce latem sprzedać Neymara
  • Priorytetem Brazylijczyka jest natomiast wypełnienie kontraktu w Paryżu
  • Chelsea nie jest zainteresowana transferem gwiazdora

Nikt nie skusi się na Neymara?

Po kolejnym niepowodzeniu w Lidze Mistrzów Paris Saint-Germain pragnie latem przeprowadzić kadrową rewolucję. Jedno z działań dotyczy rozstania się z Neymarem, który pobiera ogromne pieniądze, a znów nie był zdolny do gry w kluczowym momencie. W ostatnim czasie Brazylijczyk posprzeczał się również z dyrektorem sportowym, co tylko przybliżyło władze klubu do decyzji o konieczności rozstania.

Gwiazdor nie patrzy jednak na to rozwiązanie przychylnym okiem. Co ciekawe, jego priorytetem jest wypełnienie kontraktu obowiązującego do połowy 2027 roku, a co za tym idzie – zakończenie kariery na Parc des Princes.

Paryżanie będą nakłaniać Neymara do odejścia. Mówi się nawet, że są gotowi zapłacić mu spore pieniądze, byle tylko podjął decyzję o zmianie otoczenia.

Nie znamy natomiast potencjalnego kierunku przeprowadzki. Do tej pory Chelsea była wymieniana w gronie głównych faworytów, lecz zdaniem Floriana Plettenberga nie jest realnie zainteresowana takim transferem.

Komentarze