Callejon bliski przejścia do Villarreal

Jose Callejon
Jose Callejon fot. Grzegorz Wajda

Villarreal może okazać się królem polowania podczas letniego okna transferowego. Żółte Łodzie Podwodne już wcześniej dokonały kilku bardzo ciekawych wzmocnień, a teraz bliski dołączenia do klubu z El Madrigal jest doświadczony Jose Callejon.

Czytaj dalej…

Przedstawiciele hiszpańskiego klubu mają prowadzić zaawansowane rozmowy z 33-letnim piłkarzem, który jest dostępny na zasadzie wolnego transferu po opuszczeniu włoskiego Napoli. Callejon wcześniej był łączony również z innymi klubami La Liga – Granadą i Valencią, ale wszystko wskazuje na to, że wkrótce zasili szeregi Villarreal – informuje Marca.

Ciekawe transfery Villarreal

Żółte Łodzie Podwodne zbroją się przed nowym sezonem, w którym czekają ich występy na trzech frontach. Poza grą w La Liga i Pucharze Króla, podopieczni Unaia Emery’ego będą reprezentować Hiszpanię również w rozgrywkach Ligi Europy.

Do tej pory Villarreal sfinalizował transfery trzech zawodników, którzy powinni być dużym wzmocnieniem zespołu. Do drużyny dołączyli Francis Coquelin, Dani Parejo (obaj z Valencii) oraz Takefusa Kubo (wypożyczenie z Realu Madryt). Z przenosinami na El Madrigal łączony jest również doświadczony obrońca Federico Fazio, który ostatnio występował w Romie.

Pół tysiąca występów w Callejona

Sfinalizowanie transferu Callejona, który ma ogromne doświadczenie z występów w Realu Madryt, Espanyolu Barcelona i Napoli, również będzie trzeba uznać dużym wzmocnieniem dla zespołu Villarreal. W trakcie swojej dotychczasowej kariery, 33-letni skrzydłowy rozegrał łącznie 531 spotkań w pierwszych zespołach wspomnianych klubów, zdobywając w nich 114 bramek.

Komentarze