Felicio Brown Forbes
Felicio Brown Forbes fot. PressFocus

Brown Forbes nie dla Wisły? Komplikacje na ostatniej prostej

Felicio Brown Forbes był w ostatnim czasie mocno łączony z przejściem do Wisły Kraków. Jak się dowiedzieliśmy, transfer zawodnika Rakowa Częstochowa do zespołu Białej Gwiazdy na ostatniej prostej stanął pod dużym znakiem zapytania. Niewykluczone, że Kostarykanin obierze inny kierunek.

Czytaj dalej…

Na przeszkodzie w finalizacji transferu miały stanąć nieporozumienia między agentami piłkarza, który prawdopodobnie otrzymał również inną, pochodząca z Belgii, ofertę. Na razie nie wiadomo, czy z niej skorzysta, ale niewątpliwie przy jego transferze do Wisły stoi obecnie duży znak zapytania.

Dla 29-letniego zawodnika Wisła byłaby trzecim klubem w polskiej Ekstraklasie, do której trafił przed sezonem 2018/19. Wówczas zasilił szeregi Korony Kielce, w której barwach wystąpił w 19 ligowych spotkaniach, zdobywając w nich trzy bramki.

Przed sezonem 2019/20 przeszedł do Rakowa Częstochowa, którego był jednym z najlepszych zawodników. W 27 spotkaniach PKO Ekstraklasy zdobył 10 bramek. W ostatnim czasie stracił jednak swoje miejsce w drużynie prowadzonej przez Marka Papszuna, w efekcie czego, w nowym sezonie na boisku pojawił się tylko raz.

Brown Forbes, który urodził się w Berlinie, w trakcie swojej kariery reprezentował również barwy Herthy Berlin, FC Nuernberg, Carl Zeiss Jena, Rot-Weiss Oberhausen, FSV Frankfurt, Krylji Sowietow Samara, FK Ufa, FK Rostów, Arsenału Tuła, Anży Machaczkała i Amkaru Perm.

Komentarze