Napoli nie zamierza sprzedawać swojej gwiazdy

Chwicza Kwaracchelia nie przestaje w tym sezonie zaskakiwać, a w kolejce po utalentowanego zawodnika ustawiło się już wiele topowych klubów. Daniele Longo przekazał, że Napoli nie zamierza sprzedawać Gruzina latem.

Khvicha Kvaratskhelia
Obserwuj nas w
Pressfocus Na zdjęciu: Khvicha Kvaratskhelia
  • Europejscy giganci są gotowi zaoferować aż 100 milionów euro za Chwiczę Kwaracchelię
  • Napoli chce zabezpieczyć przyszłość skrzydłowego i zaoferuje mu podwyżkę zarobków
  • Błękitni nie zamierzają latem sprzedawać swojej gwiazdy

Napoli postara się zatrzymać Chwiczę Kwaracchelię

W zaledwie kilka miesięcy wartość rynkowa Chwiczy Kwaracchelii wzrosła aż do 85 milionów euro. Gruzin robi prawdziwą furorę we Włoszech, a do Napoli zgłosiło się już wiele zainteresowanych nim zespołów. 

W mediach wiele mówi się na temat zainteresowania 22-latkiem ze strony Realu Madryt, a także Paris-Saint Germain. Napoli chce zabezpieczyć przyszłość skrzydłowego i zamierza zaproponować mu nowy kontrakt. Błękitni zaplanowali podwyżkę zarobków Gruzina. 

Daniele Longo przekonuje, że mimo ogromnego zainteresowania Kwaracchelią Napoli nie zamierza wysłuchiwać nawet ofert za swojego piłkarza. Klub za wszelką cenę chce zatrzymać Gruzina. Obecnie jego zarobki wynoszą zaledwie 1.1 miliona euro. W nowym kontrakcie klub zaoferuje mu podwyżkę do poziomu 3 milinów euro rocznie. 

Europejscy giganci gotowi są zaoferować za Chwicze Kwaracchelię nawet 100 milionów euro. Oznacza to, że Napoli mogłoby zarobić na nim ponad 80 milionów euro.

Komentarze