Reprezentant Niemiec nie przejdzie do Bayernu

Kai Havertz
PressFocus Na zdjęciu: Kai Havertz

W ostatnich dniach zaczęto spekulować o możliwym odejściu Kaia Havertza z Chelsea. 23-latek niegdyś był wielkim marzeniem Bayernu Monachium, ale plany bawarskiego giganta od tamtego czasu uległy zmianie.

  • Niepewna jest przyszłość Kaia Havertza
  • Pomocnik może odejść z Chelsea
  • 23-latek na pewno nie trafi do Bayernu

Przyszłość Havertza stoi pod znakiem zapytania

Chelsea podczas obecnego okienka transferowego dokonała kilku znaczących wzmocnień, co sprawiło, że angielskie media zaczęły spekulować o odejściu z Londynu takich zawodników jak Hakim Ziyech czy Kai Havertz. 23-letni Niemiec jeszcze przed przeprowadzką do Anglii był poważnie łączony z Bayernem Monachium.

Jak podaje Kerry Hau, bawarski gigant nie jest już zainteresowany Kaiem Havertzem i nie podejmie próby sprowadzenia pomocnika ani w zimowym, ani w letnim oknie transferowym. Wydaje się, że przenosiny 23-latka jeszcze w styczniu są mało prawdopodobne, ale w lipcu sytuacja może być inna. Bayern Monachium nie ma jednak zamiaru uczestniczyć w wyścigu o podpis Niemca.

33-krotny reprezentant “Die Mannschaft” występuje w barwach drużyny “The Blues” od września 2020 roku. 23-letni playmaker wówczas trafił na Stamford Bridge za 80 milionów euro z Bayeru Leverkusen. Ofensywny pomocnik rozegrał łącznie 119 meczów w koszulce londyńskiego klubu, strzelił 29 bramek i zaliczył 15 asyst.

Umowa Kaia Havertza z Chelsea wygasa 30 czerwca 2025 roku. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 70 milionów euro.

  • Czytaj więcej:
Hoeness: Nie sądzę, żeby Bayern było na niego stać
Uli Hoeness

Harry Kane w lecie może opuścić Londyn i trafić do Bayernu Monachium. Były prezydent klubu, Uli Hoeness, nie jest przekonany, czy mistrzowie Niemiec mogą sobie pozwolić na transfer napastnika Tottenhamu. Harry Kane jest łączony z odejściem z Tottenhamu W gronie zainteresowanych usługami Anglika znaleźli się Bayern i Manchester United Był prezydent Bawarczyków wątpi w transfer

Czytaj dalej…

Komentarze