Brighton finalizuje duże wzmocnienie. Brazylijczyk zagra w drużynie De Zerbiego

Brighton & Hove Albion osiągnęło porozumienie w sprawie transferu Joao Pedro. Napastnik Watfordu, któremu przyglądało się wiele klubów, karierę będzie kontynuował w zespole Mew - donosi Fabrizio Romano. Kwota tej transakcji ma wynieść około 30 milionów funtów.

Joao Pedro
PressFocus Na zdjęciu: Joao Pedro
  • Joao Pedro latem zasili szeregi Brighton & Hove Albion
  • Mewy zaklepały sobie usługi skutecznego napastnika
  • Brazylijczyk był obserwowany też przez m.in. AC Milan

Joao Pedro nową gwiazdą Brighton & Hove Albion

Brighton & Hove Albion osiągnęło porozumienie w sprawie transferu Joao Pedro – poinformował Fabrizio Romano. Środkowy napastnik wkrótce zostanie ogłoszony jako nowy zawodnik Mew, który wzmocni zespół The Seagulls przed sezonem 2023/2024.

Brazylijski snajper od stycznia 2020 roku z powodzeniem występuje w barwach Watfordu, gdzie przeniósł się za 11,5 miliona euro z macierzystego Fluminense.

Szerszenie jak na razie nie liczą się jednak w walce o awans do Premier League, co zapewne zaważyło o decyzji piłkarza w sprawie dołączenia do Brighton & Hove Albion.

Joao Pedro od kilku miesięcy jest obserwowany przez kilka europejskich drużyn. Włoskie media podawały, że 21-latkowi bacznie przyglądał się m.in. AC Milan. Skuteczny napastnik w 35 meczach aktualnej kampanii strzelił 11 bramek i zanotował 4 asysty.

Komentarze