Barcelona dogadana z reprezentantem Brazylii. Teraz trudniejsza część

Raphinha
PressFocus Na zdjęciu: Raphinha

Raphinha jest jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników w Europie tego lata. Brazylijczykiem interesują się nie tylko czołowe kluby Premier League, ale także FC Barcelona. Kataloński klub miał już nawet uzgodnić warunki indywidualnego kontraktu z zawodnikiem.

  • Kolejne kluby dołączają do grona zainteresowanych pozyskaniem zawodnika Leeds United Raphinhy
  • Porozumienie w sprawie warunków indywidualnego kontraktu z piłkarzem uzyskała FC Barcelona
  • Żaden z klubów jak na razie nie zdołał uzgodnić warunków transferu z Leeds United

Raphinha niemal na pewno pożegna się z Leeds United podczas letniego okna transferowego. Do jego pozyskania od kilku miesięcy ustawia się długa kolejkach chętnych. Aktualne informacje o statusie jego ewentualnego transferu przekazał Fabrizio Romano. 

25-letni reprezentant Brazylii znajduje się na celowniku kilku klubów Premier League. Aktualnie najpoważniej wygląda zainteresowanie ze strony Arsenalu, którego przedstawiciele już od marca prowadzą rozmowy z Leeds United. Zapytania w sprawie transferu pojawiły się również ze strony Chelsea i Tottenhamu Hotspur. Nie oznacza to jednak, że Raphinha pozostanie na boiskach Premier League.

Jak informuje Fabrizio Romano, Brazylijczyk pozostaje jednym z celów FC Barcelony. Obie strony porozumiały się już w sprawie warunków indywidualnego kontraktu zawodnika, ale kataloński klub nie dogadał się jeszcze w kwestii transferu z Leeds United. Wkrótce można jednak spodziewać się kolejnych rozmów w tej sprawie, choć o osiągnięcie porozumienia może nie być łatwo.

Ze względu na liczne grono klubów, które chętnie widziałyby piłkarza w swoich zespołach, przedstawiciele zainteresowanych ekip muszą liczyć się z koniecznością poniesienia dużych wydatków. 

Zobacz także: Pomocnik Bayernu Monachium bliski przenosin do Leeds

Komentarze