Arsenal złoży nową ofertę? Piłkarz “czeka na zielone świało”

Moises Caicedo
PressFocus Na zdjęciu: Moises Caicedo

Florian Plettenberg i Dharmesh Sheth ze Sky Sports wypowiedzieli się na temat sytuacji Moisesa Caicedo. Czy negocjacje na linii Arsenal – Brighton nabrały tempa? Co oznacza transfer Ayariego?

  • Moises Caicedo chce odejść do Arsenalu
  • Brighton nie zamierza wyrażać zgody na ten transfer
  • W kwestii tego ruchu wypowiedzieli się eksperci Sky Sports

Caicedo odejdzie w ostatnim dniu okienka?

Czy Arsenal w ostatni dniu okienka transferowego zdoła dojść do porozumienia z Brightonem? – Nic się dzisiaj nie wydarzyło. Powiedziano mi: Jak dotąd nie ma nowej oferty Arsenalu, a Moises Caicedo nadal czeka na zielone światło od Brightonu. Ostatnia propozycja odrzucona przez Mewy wynosi 70 milionów funtów. Piłka chce dołączyć do Kanonierów – przekazał Florian Plettenberg.

Nieco więcej w tej kwestii ujawnił Dharmesh Sheth. – Został tylko jeden dzień – i chociaż możesz zapytać, czy Caicedo jest warty 70 milionów funtów, musisz także zapytać, ile warty jest dla Brightonu, zwłaszcza w takim momencie okienka. Jeśli się nad tym zastanowić, to nietrudno dość do wniosku, że jest nich kluczowym graczem. Ile czasu mają na znalezienie zastępcy, który taki sposób jak on? – twierdzi ekspert Sky Sports.

– Brighton dokonał transferu pomocnika, ale powiedziano nam, że to nie jest zastępca Caicedo – dodał Sheth, odnosząc się do pozyskania Yasina Ayariego.

Komentarze