Ogromne zainteresowanie Frimpongiem. Kolejny gigant włączył się do walki

Jeremie Frimpong trafił na celownik kolejnego topowego klubu. Jak informuje Fabrizio Romano, holenderski wahadłowy wzbudził zainteresowanie Arsenalu.

Jeremie Frimpong
Obserwuj nas w
IMAGO / kolbert-press Na zdjęciu: Jeremie Frimpong
  • Jeremie Frimpong w tym sezonie prezentuje znakomitą formę
  • Holender ostatnio zaczął być łączony z Realem Madryt oraz Manchester United
  • Teraz piłkarz znalazł się w kręgu zainteresowań Arsenalu

Arsenal chce sprowadzić Jeremiego Frimponga

Wkrótce Arsenal może dokonać poważnego wzmocnienia na prawą stronę defensywy. Jak podaje Fabrizio Romano, “Kanonierzy” zagięli parol na Jeremiego Frimponga. Londyńczycy jednak będą musieli stoczyć twardą bitwe o sprowadzenie zawodnika z Bayeru Leverkusen. 22-latek bowiem znajduje się również w notesie Realu Madryt oraz Manchesteru United.

Jeremie Firmpong nieprzypadkowo znajduje się na celowniku tak wielkich klubów. Zawodnik pod okiem Xabiego Alonso prezentuje znakomitą formę. W obecnie trwającym sezonie rozegrał 17 spotkań w koszulce popularnych “Aptekarzy”. W tym czasie udało mu się sześciokrotnie wpisać na listę strzelców, a także zaliczyć siedem asyst. Są to znakomite statystyki jak na zawodnika występującego na wahadle.

Transfer Frimponga do innego zespołu prawdopodobnie nastąpi dopiero latem. Bayer Leverkusen ma realną szansę na zdobycie pierwszego w historii klubu mistrzostwa Niemiec. Dlatego mało prawdopodobne się wydaje, aby zespół prowadzony przez Xabiego Alonso przyjął ofertę za Holendra już w styczniowym okienku transferowym.

Arsenal wygrywa w bólach i wskakuje na fotel lidera Premier League

Sprawdź także: Arsenal włącza się do walki o zawodnika z Serie A. Złe wieści dla Jakuba Kiwiora

Komentarze