Arsenal uzgodnił warunki przenosin Polaka. Czas na testy medyczne

Jakub Kiwior
PressFocus Na zdjęciu: Jakub Kiwior

Sensacyjny transfer z udziałem reprezentanta Polski jest coraz bliższy finalizacji. Jakub Kiwior w ciągu 48 godzin przejdzie testy medyczne przed przeprowadzką do Londynu. Zgodnie z doniesieniami Fabrizio Romano Arsenal uzgodnił już ze Spezią warunki przenosin obrońcy, a 22-latek zgodził się na proponowany mu kontrakt.

  • Jakub Kiwior jest niezwykle bliski zmiany otoczenia
  • Po reprezentanta Polski zgłosił się Arsenal, który już uzgodnił z 22-latkiem warunki transferu
  • Oficjalne potwierdzenie powinno nastąpić już w ten weekend

Arsenal uzgodnił warunki przenosin Kiwiora, Romano potwierdza

Reprezentant Polski w szeregach lidera Premier League? Wszystko na to wskazuje. Już w tym tygodniu Jakub Kiwior ma zostać ogłoszony nowym nabytkiem Kanonierów. Jak informuje Fabrizio Romano, rozmowy na linii Arsenal – Spezia zostały sfinalizowane. Londyńczycy zapłacą za 22-latka ponad 20 milionów euro.

Jakub Kiwior zwiąże się z drużyną Mikela Artety pięcioletnią umową. O miejsce w podstawowym składzie Polak ma walczyć z Gabrielem Magalhaesem. Oficjalne potwierdzenie ze strony Arsenalu nastąpi po testach medycznych, które odbędą się w ciągu najbliższych 48 godzin.

Zobacz też:

Zwrot w sprawie Polaka. Trafi do giganta Premier League!
Jakub Kiwior

Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl poinformował, że w rozmowach dotyczących transferu reprezentanta Polski nastąpił niespodziewany zwrot. Jakub Kiwior może opuścić nie tylko Spezię, ale także Serie A. Utalentowanego obrońcę chce pozyskać Arsenal! Jakub Kiwior w tym okienku niemal na pewno zmieni klubowe barwy Polak opuści Spezię i zostanie zawodnikiem jednej z największych europejskich marek Nowym

Czytaj dalej…

Komentarze