Zwrot w sprawie Polaka. Trafi do giganta Premier League!

Jakub Kiwior
PressFocus Na zdjęciu: Jakub Kiwior

Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl poinformował, że w rozmowach dotyczących transferu reprezentanta Polski nastąpił niespodziewany zwrot. Jakub Kiwior może opuścić nie tylko Spezię, ale także Serie A. Utalentowanego obrońcę chce pozyskać Arsenal!

  • Jakub Kiwior w tym okienku niemal na pewno zmieni klubowe barwy
  • Polak opuści Spezię i zostanie zawodnikiem jednej z największych europejskich marek
  • Nowym pracodawcą reprezentanta Biało-Czerwonych ma zostać Arsenal

Jakub Kiwior trafi do lidera Premier League?

Zgodnie z doniesieniami Tomasza Włodarczyka Jakub Kiwior już niedługo zmieni klubowe barwy, jednak jego pracodawcą nie będzie żaden z klubów włoskich. Po reprezentanta Biało-Czerwonych zgłosił się Arsenal, który wyłoży około 25 milionów euro. Tym samym obrońca Spezii zostanie jednym z najdroższych polskich zawodników.

Spezia odrzuciła 22 mln euro za Kiwiora
Jakub Kiwior

Borussia Dortmund miała zaoferować 22 miliony euro za Jakuba Kiwiora. Propozycja ta nie spotkała się jednak z akceptacją ze strony Spezii Calcio. Jakub Kiwior jest poważnie przymierzany do BVB Niemiecki klub złożył już nawet ofertę za Polaka Spezia Calcio jednak odrzuciła tę propozycję Jakub Kiwior pożądany przez Borussię Dortmund Jak informuje Santi Aouna z “Foot

Czytaj dalej…

Wiele mówiło się o potencjalnych przenosinach do jednej z ekip z czołówki Serie A, a w kontekście transferu 22-latka pojawiały się też marki spoza Półwyspu Apenińskiego, takie jak West Ham czy Borussia Dortmund. Teraz w wyścigu o podpis Kiwiora prowadzi aktualny lider Premier League. Jeżeli Polak faktycznie przeniesie się na The Emirates, o miejsce w składzie będzie rywalizował z Gabrielem Magalhaesem, który również jest lewonożnym obrońcą. Kanonierzy mają zaproponować mu kontrakt ważny do czerwca 2028 roku.

Zobacz także: Ekspert o Kiwiorze. “Odpowiada wymaganiom Arsenalu”

Komentarze