Występ Immobile w derbach Rzymu stanął pod znakiem zapytania

Napastnik Lazio Rzym, Ciro Immobile, doznał nowej kontuzji, która wykluczy go z gry w najbliższych dwóch meczach i pozostawia wiele wątpliwości co do jego udziału w derbach Rzymu, które odbędą się przed przerwą reprezentacyjną, donosi La Gazzetta dello Sport.

Ciro Immobile
PressFocus Na zdjęciu: Ciro Immobile
  • Immobile doznał kontuzji w meczu z Napoli
  • Włoch nie zagra w meczu Ligi Konferencji przeciwko Alkmaar
  • Według mediów może zabraknąć go również w derbowym pojedynku z Romą

Immobile kontuzjowany po meczu z Napoli

La Gazzetta dello Sport donosi, że Ciro Immobile doznał kontuzji mięśniowej podczas piątkowego meczu Lazio z Napoli, które zakończyło się zwycięstwem biancocelestich 1:0. Zespół Sarriego jako pierwszy w tym sezonie pokonał Azzurrich na Stadio Diego Maradony.

Ciro Immobile nie wziął udziału w niedzielnym treningu Lazio Rzym. Według mediów napastnik przejdzie w kolejnych dniach dodatkowe badania medyczne, ale wszystko wskazuje na to, że czeka go przerwa w grze.

Nie będzie dostępny w meczu Ligi Konferencji u siebie z AZ Alkmaar we wtorek i prawdopodobnie nie zagra w następnym meczu Serie A z Bolonią w nadchodzący weekend.

Co więcej mediolański dziennik sugeruje, że Immobile nie zdąży się wyleczyć nawet na zaplanowane przed przerwą reprezentacyjną derby Rzymu. Jednak według Sky Sports Włoch będzie już gotowy do gry przeciwko Bolonii. Trudno zatem przewidzieć, kiedy możemy spodziewać się powrotu Immobile.

Zobacz również: Media: Leao zaoferowany gigantowi europejskiej piłki

Komentarze