Media: Leao zaoferowany gigantowi europejskiej piłki

La Gazzetta dello Sport donosi, że Jorge Mendes zaoferował napastnika Milanu Rafaela Leao Realowi Madryt, ale Królewscy nie są chętni do złożenia wysokiej oferty za portugalskiego gwiazdora.

Rafael Leao
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Rafael Leao
  • Leao wciąż nie porozumiał się z Milanem w sprawie nowego kontraktu
  • Portugalczyk wzbudza zainteresowanie wielu klubów
  • Real Madryt odrzucił możliwość sprowadzenia gwiazdy Milanu

Real nie jest zainteresowany usługami Leao

Kontrakt Leao z Milanem wygasa w czerwcu 2024 roku, ale negocjacje w sprawie nowej umowy jak dotąd do niczego nie doprowadziły. Według La Gazzetta Dello Sports, Mendes zaoferował portugalskiego napastnika Realowi Madryt w zeszłym miesiącu, ale giganci z La Liga nie są chętni do złożenia dużej oferty za 23-latka, biorąc pod uwagę, że mają już czołowego gracza na lewe skrzydło, którym jest Vinicius Jr.

Mediolański dziennik twierdzi, że Mendes kontaktował się z dyrektorami Realu Madryt w lutym, ale negocjacje nie były kontynuowane.

Portugalski agent wciąż jest w gronie przedstawicieli Leao mimo, iż rodzina napastnika podpisała kontrakt z Tedem Dimvulą, który ostatnio wypowiadał się w imieniu zawodnika Milanu, upierając się, że ten chce pozostać na San Siro. Jednak nic nie wskazuje na to, że 23-latek przedłuży kontrakt w najbliższym czasie, a Chelsea i Manchester City wciąż monitorują jego sytuację.

Leao nie zagrał w sobotę przeciwko Fiorentinie z powodu zawieszenia. Portugalczyk wróci do gry przeciwko Tottenhamowi w Lidze Mistrzów 8 marca.

Zobacz również: Perez zły na Ancelottiego? “Odbyli długą rozmowę

Komentarze