Paul Pogba
Paul Pogba fot. Grzegorz Wajda

Sarri chętny na współpracę z Pogbą

Według doniesień CalcioMercato.com nowy szkoleniowiec Juventusu FC dał zielone światło władzom klubu w kontekście ewentualnego pozyskania Paula Pogby z Manchesteru United. Jednocześnie doświadczony włoski trener dał do zrozumienia, że mistrz świata z minionego roku będzie pasował do koncepcji budowy drużyny preferowanej przez 60-latka.

Czytaj dalej…

Od kilku dni media nie tylko na Półwyspie Apenińskim, ale także na Wyspach Brytyjskich spekulują o przyszłości Pogby. Oliwy do ognia dodała ostatnia wypowiedź reprezentanta Francji, w której zawodnik wyraził chęć podjęcia nowych wyzwań.

Tymczasem nowy opiekun Starej Damy jest pewny, że dobrze współpracowałoby mu się z Pogbą. Odnotujmy, że rynkowa wartość 26-latka szacowana jest na mniej więcej 100 milionów.

– Dobrze współpracowało mi się z Eden Hazardem, więc również dobrze może być z Paulem Pogbą – mówił z uśmiechem Sari cytowany przez CalcioMercato.com. Włoch jednocześnie zakomunikował, że doświadczenie z Chelsea FC zwiększyło jego warsztat związany z pracą ze znanymi zawodnikami.

Odnotujmy, że Juve jest w trakcie przygotowywania oficjalnej propozycji do klubu z Old Tafford, mającej na celu odzyskanie przez przedstawiciela Serie A francuskiego zawodnika.


Komentarze