Piękny gol w meczu Serie A. Atomowy strzał piłkarza Cagliari (WIDEO)

Keita Balde
PressFocus Na zdjęciu: Keita Balde

Rywalizacja w niedzielnych spotkaniach 13. kolejki Serie A rozpoczęła się od mocnego uderzenia – i to dosłownie. W trakcie spotkania Sassuolo z Genoą kapitalnym trafieniem popisał się napastnik gości Keita Balde.

• Napastnik Cagliari Calcio Keita Balde zdobył pięknego gola podczas niedzielnego spotkania Serie A z Sassuolo
  • Zawodnik z drużyny z Sardynii wyrównał stan meczu na 1:1 pięć minut przed końcem pierwszej połowy

Efektowne trafienie Nandeza

Pojedynek Sassuolo z Genoą, który rozpoczął się o godzinie 12:30, otwierał niedzielną rywalizację we włoskiej Serie A. Już po pierwszej połowie tego spotkania można powiedzieć kibice, którzy zdecydowali się obejrzeć ten pojedynek, nie zmarnowali czasu. Wszystko za sprawą pięknej bramki autorstwa Keita Baldy.

W 37. minucie prowadzenie dla Sassuolo uzyskał Gianluca Scamacca, ale gości z Sardynii bardzo szybko odpowiedzieli wyrównującym trafieniem – trafieniem pięknej urody. W roli głównej wystąpił w tej sytuacji Keita Balde, który po dośrodkowaniu Nandeza z prawej strony boiska popisał się mocnym i bardzo efektownym uderzeniem.

Dla 26-letniego Senegalczyka był to trzeci gol w dziewiątym występie w tym sezonie.

Pierwsza połowa tego spotkania zakończyła się remisem 1:1.