Znamy wstępną datę powrotu Pogby na boisko

Paul Pogba
PressFocus Na zdjęciu: Paul Pogba

Włoskie media uważają, że Paul Pogba może wrócić na boisko na hit Serie A. 13 stycznia Juventus zagra z Napoli i jest to data, gdy prawdopodobnie Francuz znajdzie się w składzie Starej Damy – po raz pierwszy od powrotu do Turynu latem tego roku.

  • Pogba nie zagrał jeszcze w żadnym oficjalnym meczu Juventusu od powrotu do klubu w lipcu
  • Francuz wciąż zmaga się z kontuzją, która wykluczyła go z udziału w mundialu
  • Włoskie media twierdzą, że pomocnik wróci na mecz Juventus z Napoli w styczniu

Paul Pogba liczy na występ przeciwko Napoli

Według doniesień, Paul Pogba jest obecnie na wakacjach w Miami ze swoją rodziną, ale zabrał ze sobą członka sztabu szkoleniowego Juventusu, z którym kontynuuje rehabilitację, aby jak najszybciej dojść do pełnej sprawności fizycznej.

Jego celem jest wzmocnienie mięśni w okolicach kolana. W lipcu podczas treningu Francuz naderwał łąkotkę, a następnie w listopadzie przeszedł operację, gdy leczenie zachowawcze nie powiodło się.

Pogba początkowo zdenerwował władze Juventusu, odkładając operację, ponieważ miał nadzieję, że wyleczy uraz przed mistrzostwami świata w Katarze. To i tak okazało się daremne, ponieważ problem mięśniowy spowodował nawrót kontuzji i pomocnik Starej Damy został wykluczony z turnieju. W przyszłym tygodniu były gracz Manchesteru United poleci do Pittsburgha na konsultacje z profesorem Musahlem.

Oczekuje się, że zawodnik wróci do Turynu 6 grudnia, aby trenować z Juventusem i stopniowo wracać na boisko. Według Calciomercato.com, celem Pogby jest pojawienie się na boisku w hicie Serie A, w którym bianconeri zmierzą się z Napoli 13 stycznia.

Zobacz również: Największych rywali pokonał poza boiskiem. Mundialowy blok Olkiewicza #9

Komentarze