Kłopoty Milanu. Kolejni piłkarze z problemami zdrowotnymi

Milan może mówić o sporym pechu podczas wrześniowej przerwie reprezentacyjnej. Najpierw z powodu kontuzji zgrupowanie reprezentacji Francji opuścił Olivier Giroud. Teraz problemy zdrowotne zgłosili Mike'a Maignan oraz Theo Hernandez i nie brali udziału w sesji treningowej - donosi "RMC Sport".

Theo Hernandez
Obserwuj nas w
IMAGO / PanoramiC Na zdjęciu: Theo Hernandez
  • Milan może mówić o sporym pechu podczas wrześniowej przerwie reprezentacyjnej
  • Najpierw kontuzji kostki doznał Olivier Giroud
  • Teraz swoje problemy zdrowotnie również zgłosili Mike Maignan oraz Theo Hernandez

Theo Hernandez i Mike Maignan nie wzięli udziału w sesji treningowej

Olivier Giroud nie będzie dobrze wspominał czwartkowego meczu reprezentacji Francji z Irlandią. Doświadczony napastnik musiał przedwcześnie opuścić boisko z powodu kontuzji kostki. Uraz nie okazał się zbyt groźny, ale piłkarz Milanu opuścił zgrupowanie i wrócił do Włoch.

Portal “RMC Sport” donosi, że to nie koniec problemów zdrowotnych piłkarzy “Rossonerich”. Otóż w sobotniej sesji treningowej nie brali udziału Theo Hernandez oraz Mike Maignan. Ten pierwszy narzeka na problemy z łydką, natomiast bramkarz pracował z fizjoterapeutą po powtarzających się problemach mięśniowych z ostatnich miesięcy.

Milan tuż po przerwie na kadrę zmierzy się w lidze z Interem Mediolan. Kilka dni później “Rossoneri” zainaugurują sezon w Champions League, gdzie zmierzą się na wyjeździe z Newcastle United.

Sprawdź także: Inter już myśli o transferach. Na celowniku pomocnik z Serie A

Komentarze