Inter już myśli o transferach. Na celowniku pomocnik z Serie A

Inter Mediolan już rozpoczął pracę nad kolejnymi wzmocnieniami. Na celowniku "Nerazzurrich" znalazł się Teun Koopmeiners. Działacze mediolańskiego klubu chcieliby jak najszybciej pozyskać pomocnika z Atalanty Bergamo - informuje "calciomercato.com".

Teun Koopmeiners
IMAGO / Gribaudi/ImagePhoto Na zdjęciu: Teun Koopmeiners
  • Inter Mediolan już rozgląda się za nowymi wzmocnieniami
  • Na celowniku “Nerazzurrich” znajduje się Teun Koopmeiners
  • Mediolańczycy chcieliby jak najszybciej podpisać kontrakt z Holendrem

Teun Koopmeiners w kręgu zainteresowań Interu Mediolan

Kilka dni temu dobiegło końca letnie okienko transferowe w Italii, a Inter Mediolan już rozgląda się za wzmocnieniami. “Nerazzurri” po odejściu Marcelo Brozovicia wciąż szukają zawodnika, który by jeden do jednego zastąpił Chorwata. Dziennikarze “Calciomercato.com” donoszą, że obserwują już piłkarza o takim profilu.

Włoski portal poinformował, że Inter chciałby jak najszybciej pozyskać Teuna Koopmeinersa z Atalanty Bergamo. Dokonanie transferu Holendra będzie jednak niezwykle trudne, bowiem Gian Piero Gasperini nie wyobraża sobie rozstania z zawodnikiem. “Nerazzurri” musieliby sąsiadów z Lombardii przekonać wysoką kwotą.

Teun Koopmeiners reprezentuje barwy Atalanty od lata 2021 roku. Wówczas za jego transfer zapłacili AZ Alkmaar zaledwie 14 milionów. Holenderski pomocnik do tej pory rozegrał w koszulce “La Dei” 81 spotkań, w których zdobył 14 bramek oraz zanotował dziewięć asyst.

Sprawdź także: Problemy reprezentanta Belgii w nowym klubie. “Trwająca sytuacja nie jest przyjemna”

Komentarze