Burza w Milanie. Piłkarze niezadowoleni po decyzji właściciela

W poniedziałek wieczorem włoskie media poinformowały, że Paolo Maldini i Ricky Massara zostaną zwolnieni z Milanu. Ta decyzja Gerry'ego Cardinale miała wywołać duże niezadowolenie wśród największych gwiazd rossonerich, w tym Rafaela Leao.

Rafael Leao
Obserwuj nas w
IMAGO / Marco Canoniero Na zdjęciu: Rafael Leao
  • Maldini i Massara zostaną zwolnieni z Milanu według włoskich mediów
  • Ta decyzja miała wywołać duże niezadowoleni wśród piłkarzy
  • Leao w takiej sytuacji nie przedłużyłby kontraktu z klubem

Maldini i Massara zostaną zwolnieni z MIlanu

Paolo Maldini i Ricky Massara opuszczą Milan po burzliwym spotkaniu z właścicielem klubu Garrym Cardinale w poniedziałek, podczas którego miały się toczyć rozmowy na temat przyszłości klubu i planowanych transferów. Tymczasem przybrało ono nieoczekiwany zwrot i z San Siro najpewniej pożegnają się kluczowe postacie.

Ta decyzja miała wywołać burzę wśród zawodników Milanu. Według La Repubblica, Theo Hernandez, Leao i Maignan nie przyjęli dobrze tej wiadomości i zareagowali złością. Co więcej, dziennikarze uważają, że Leao nigdy nie podpisałby nowej umowy z Milanem, gdyby wiedział, że Maldini odejdzie.

23-latek przedłużył swój pobyt w San Siro w zeszłym tygodniu, podpisując nową umowę na 7 milionów euro rocznie do 2028 roku. Natomiast mówi się, że decyzja o zwolnieniu Maldiniego może znacznie wpłynąć na przyszłość Maignana i Hernandeza, którzy teraz chętniej mogą zdecydować się na odejście z klubu.

Zobacz również: Będzie dodatkowy mecz o utrzymanie w Serie A. Wszystko przez zmianę przepisów

Komentarze