Ważne słowa Rooneya w kontekście lidera reprezentacji Anglii

Wayne Rooney w wywiadzie dla hiszpańskiego dziennika "AS" zabrał głos nt. swojego rodaka - Jude'a Bellinghama. Trener Birmingham City uważa, że pomocnik Realu Madryt w końcu rozegra słabszy mecz, bo to jest nieuniknione. 37-latek apeluje, żeby wówczas go nie winić, ale wspierać.

Jude Bellingham
Obserwuj nas w
IMAGO / Jonathan Moscrop Na zdjęciu: Jude Bellingham
  • Jude Bellingham to w tym momencie jeden z najlepszych zawodników na świecie
  • Wayne Rooney jest tego samego zdania i widzi w nim przyszłego kapitana Anglików
  • 37-latek uważa, że jeśli forma pomocnika ulegnie pogorszeniu, to nie należy go winić

“Wszedł na wyższy poziom w Realu Madryt”

Jude Bellingham w aktualnej kampanii błyszczy zarówno w Realu Madryt, jaki i reprezentacji Anglii. O ostatnich poczynaniach 20-letniego pomocnika wypowiedział się Wayne Rooney. Szkoleniowiec Birmingham City przekazał ważne słowa w kontekście gwiazdy Królewskich.

Z pewnością w tej chwili jest jednym z najlepszych graczy na świecie. Wszedł na wyższy poziom w Realu Madryt. Jest w tak znakomitej formie, że oczywiście w pewnym momencie jego dyspozycja ulegnie pogorszeniu i wówczas nie powinniśmy go winić. To zdarza się wszystkim piłkarzom – powiedział Wayne Rooney w rozmowie z hiszpańskim dziennikiem “AS”.

Jude Bellingham jest niesamowity. Ma wielki potencjał, by stać się najlepszym na świecie. Musimy go wspierać, bo w przyszłości będzie kapitanem reprezentacji Anglii – dodała legenda Man United.

Komentarze