Reprezentant Włoch komentuje odejście Manciniego. “Coś się popsuło”

Reprezentacja Włoch szykuje się do pierwszego meczu z nowym selekcjonerem. W kadrze nie ma już Roberto Manciniego, o którym wypowiedział się Manuel Locatelli.

Roberto Mancini
IMAGO Na zdjęciu: Roberto Mancini
  • Luciano Spaletti zastąpił Roberto Manciniego na stanowisko selekcjonera Włochów
  • O byłego opiekuna włoskiej kadry zapytany został Manuel Locatelli
  • Reprezentant Włoch zdradził, że ich relacja nie była już tak dobra jak kiedyś

Włosi już bez Manciniego. Locatelli mówi o byłym selekcjonerze

Roberto Mancini porzucił pracę w kadrze Włoch na rzecz prowadzenia reprezentacji Arabii Saudyjskiej. 58-latek ma w CV mistrzostwo Europy, ale również brak awansu na mundial. Miejsce Manciniego zajął Luciano Spaletti. Jego kadra szykuje się do wrześniowych spotkań. Przed jednym z nich głos zabrał Manuel Locatelli.

Jestem szczęśliwy, że mogę tu być po trudnym sezonie dla mnie i drużyny narodowej. Jestem pełen entuzjazmu – mówi pomocnik, który debiutował w kadrze u Manciniego. Piłkarz Juventusu odniósł się do swojego byłego selekcjonera.

Ponoszę pierwszą odpowiedzialność za to, co robię na boisku. Rozmawiałem z Mancinim, mieliśmy różne poglądy i coś się popsuło – mówi Locatelli, który przez ostatni rok nie był istotną postacią kadry, z którą wygrał Euro 2021.

Z pewnością należy podziękować Manciniemu za wygranie Euro, wtedy będziemy wiedzieć, jak się sprawy potoczyły. Teraz jest przyszłość i na niej musimy się skupić – zakończył reprezentant Włoch.

Czytaj także: Flik dostał ultimatum od federacji. Znamy potencjalnych następców

Komentarze