Niemcy przygotowują się do Euro. Tym razem zatrzymał ich Meksyk

Reprezentacja Niemiec w kolejnym meczu towarzyskim przygotowującym ich do Euro 2024 zremisowała z Meksykiem 2:2. Bramki dla drużyny prowadzonej przez Nagelsmanna zdobywali Rudiger i Fullkrug.

Piłkarze reprezentacji Niemiec
IMAGO / Agencia-MexSport Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji Niemiec
  • Niemcy kontynuują przygotowania do Euro
  • Kolejnym sparingpartnerem zespołu Nagelsmanna był Meksyk
  • Starcie zakończyło się remisem 2:2

Niemcy – Meksyk: towarzyski mecz zakończony remisem

Reprezentacja Niemiec, która będzie gospodarzem najbliższego Euro nie uczestniczy w eliminacjach i do turnieju finałowego przygotowuje się w meczach towarzyskich. Po sobotniej wygranej z USA, dziś w nocy zespół Nagelsmanna rywalizował z Meksykiem.

Niemcy udanie rozpoczęli ten pojedynek i objęli prowadzenie po golu Rudigera. Jednak jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Antuna. Po zmianie stron Meksyk bardzo szybko zaskoczył gospodarza Euro i zdobył drugą bramkę za sprawą Sancheza już w 47. minucie meczu. Ich radość trwała jednak zaledwie cztery minuty, gdy bardzo szybko wynik pojedynku wyrównał Fullkrug. Jak się później okazało, było to ostatnie trafienie w tym starciu.

Niemcy w listopadzie rozegrają dwa kolejne mecze towarzyskie. Najpierw przed własną publicznością zmierzą się z Turcją, a kilka dni później zmierzą się na wyjeździe z Austrią.