Niemcy krytykują Nagelsmanna. “Pomylił miejsce pracy”

Julian Nagelsmann we wrześniu przejął stery w reprezentacji Niemiec. Nowy szkoleniowiec ma za sobą zaledwie dwa miesiące pracy i cztery spotkania, a już zdążył zebrać grupę niezadowolonych zawodników.

Julian Nagelsmann (Austria - Niemcy)
Obserwuj nas w
IMAGO / Sven Simon Na zdjęciu: Julian Nagelsmann (Austria - Niemcy)
  • Julian Nagelsmann zaliczył już cztery spotkania za sterami reprezentacji Niemiec
  • Bilans 36-latka w kadrze jest fatalny, a jego podopieczni wygrali tylko jeden mecz
  • Piłkarze mają krytykować metody szkoleniowe nowego trenera

Niemcy krytykują Nagelsmanna. “Zachowuje się jak w klubie”

Reprezentacja Niemiec od dłuższego czasu mierzy się z ogromnym kryzysem. Ekipa Die Mannschaft przygotowuje się do przyszłorocznych Mistrzostw Europy, na których wystąpi jako gospodarz, i na razie trudno stwierdzić, że w obozie naszych zachodnich sąsiadów panuje choćby umiarkowany sposób.

Receptą na sukces miało okazać się zatrudnienie Juliana Nagelsmanna. Jednak na razie były opiekun Bayernu notuje start daleki od udanych – w czterech meczach sięgnął po jedną wygraną, a w listopadzie przegrał dwa pojedynki. W rywalizacji z Austrią Niemcy nie wpisali się na listę strzelców, co tylko pogłębiło kryzys w kadrze.

Na dodatek BILD Nationalelf informuje, że “kilku zawodników reprezentacji Niemiec uważa, że ​​Julian Nagelsmann za bardzo zachowuje się jak trener klubowy, który chce wdrażać w życie własne pomysły na futbol, ​​podczas gdy w kadrze narodowej jest na to za mało czasu”. Czy jeden z najlepszych szkoleniowców młodego pokolenia “pomylił miejsce pracy”?

Cztery mecze, dwie porażki, jedno zwycięstwo, jeden remis, siedem strzelonych goli i osiem straconych – to bilans Die Mannschaft pod wodzą 36-latka. Natomiast po zakończeniu MŚ w Katarze Niemcy wygrali tylko dwa spotkania na 11 rozegranych.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze